معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / امازون بیش از ۵ هزار کارمند جدید استخدام می‌کند

امازون بیش از ۵ هزار کارمند جدید استخدام می‌کند

امازون
انبار های امازون قبل از کریسمس

 تا پایان سال جاری میلادی، تعداد کارمندان شرکت امازون در بریتانیا به ۲۴ هزار نفر خواهد رسید که از این میان، بیش از ۵۰۰ نفر در بخش تحقیقاتی امازون به استخدام در خواهند آمد.

شرکت امازون تصمیم دارد تا ۵ هزار کارمند جدید را در بریتانیا به استخدام خود درآورد تا بتواند برنامه‌های بلند مدت خود را در این کشور پیش بیگرد.

 

علاوه بر ۵۰۰ نفری که در بخش تحقیقاتی آمازون به فعالیت خواهند پرداخت، بقیه‌ی آن‌ها در انبارهای این شرکت در بریتانیا فعالیت خواهند کرد و برخی نیز در قسمت اداری آمازون فعالیت خود را ادامه خواهند داد.

البته آمازون در بریتانیا در استخدام کارمندان تنها به نظر نمی‌رسد. گوگل نیز به تازگی اعلام کرده که بیش از ۳ هزار کارمند جدید را در این کشور استخدام می‌کند و فیس‌بوک نیز در جدیدترین اقدم خود تصمیم دارد تا ۵۰۰ نفر را به کارمندن خود در بریتانیا اضافه کند. اپل نیز برنامه‌های بلند مدت خود را در لندن اعلام کرده و قصد دارد تا سال ۲۰۲۱ اداره‌‌ی جدیدی را در این کشور تاسیس کند که منجر به استخدام و انتقال بیش از هزار نفر خواهد شد.

آمازون در حالی این خبر را منتشر کرده که در سال ۲۰۱۶ بیش از ۳ هزار نفر را در بریتانیا به استخدام خود درآورده است. حالا باید کمی بیشتر منتظر بمانیم تا مشخص شود برنامه‌ی این شرکت برای بریتانیا به چه شکل خواهد بود.

خرید گیفت کارت آمازون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.