معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / امار فروش بازی The Last of Us Part 2 رکورد جدیدی به ثبت رساند

امار فروش بازی The Last of Us Part 2 رکورد جدیدی به ثبت رساند

طبق اخبار رسیده در زمینه امار فروش بازی The Last of Us Part 2 این عنوان با عملکرد شگفت‌آور خود توانسته است تا به جایگاه پرفروش‌ترین بازی انحصاری منتشر شده برای کنسول پلی‌ استیشن ۴ آن‌هم در کوتاه‌ترین زمان برسد. و این درحالی است که بازی The Last of Us Part 2 با اختلاف نسبتا زیاد نسبت به گزینه پیشین خود توانسته است این افتخار را کسب کند.

امار فروش بازی The Last of Us Part 2 رکورد جدیدی به ثبت رساند

گزارش مربوط به این رکورد در ابتدا توسط سایت تحلیلی GameIndustry منتشر شد، در جایی که اعلام شد بازی The Last of Us Part 2 با عملکرد خود در بازار فروش توانسته است رقیب قبلی خود یعنی بازی Uncharted 4 را که در سال ۲۰۱۶ به‌بازار عرضه شده بود، به‌راحتی کنار بزند و به‌عنوان پرفروش‌ترین عنوان انحصاری سونی در کم‌ترین زمان پس از عرضه تبدیل شود.

این درحالی است که طبق آمار فروش نسخه فیزیکی بازی The Last of Us 2 تنها به‌میزان یک درصد از بازی Uncharted 4 بیشتر است، اما در زمینه فروش مجازی و دیجیتالی این بازی توانسته است آمار باورنکردنی را به‌خود اختصاص دهد. هم‌چنین در آمار به‌دست آمده توسط چارت فروش کشور انگلستان، این بازی به‌عنوان پرفروش‌ترین بازی سال در مدت زمان کم‌تر یک هفته تبدیل شده است و هم‌چنین این میزان نسبت به نسخه اول بازی حدود ۷۶ درصد رشد داشته است.

در اخباری که در چندین روز گذشته بیشترین میزان توجه را به‌خود جلب کرده است، بحث فیزیک و تکنیک‌های باورنکردنی حرکت طناب در بازی The Last of Us Part 2 است که مخاطبان بسیار زیادی را متحیر به‌خود کرده است. هم‌چنین انیمیشن‌های چهره شخصیت‌ها غیر از مواقع کات‌سین‌ها نکته‌ای است که نشان می‌دهد استودیو ناتی‌داگ حتی برای زمان‌های جدا از کات‌سین و صحنه‌های سینماتیک، از تکنولوژی تصویربرداری چهره و صورت استفاده کرده است، که باعث تعجب و شگفتی بسیاری از منتقدان و بازیکنان در روزهای اخیر شده است.

امار فروش بازی The Last of Us Part 2
Telegram
امار فروش بازی The Last of Us Part 2
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.