معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / اطمینان AMD از فروش بالای ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن ۵

اطمینان AMD از فروش بالای ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن ۵

ویروس کرونا بسیاری را نگران زمان عرضه و میزان فروش ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن ۵ کرده است. در واکنش به این نگرانی، گزارش مالی جدید این کمپانی نشان می‌دهد که هر دو این کنسول‌ها بدون توجه به ویروس کرونا، فروشی قدرتمند را تجربه خواهند کرد.

ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5

ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن ۵

با توجه به این که AMD تامین‌کننده چیپست هر دو کنسول جدید مایکروسافت و سونی است، انتظار پیشرفتی چشم‌گیر در میزان تولیدات و فروش این کمپانی وجود دارد. موضوعی که در مدیرعامل این کمپانی هم به آن اشاره می‌کند:

ما انتظار داریم که درآمد ما در دومین سه‌ماهه سال مالی ۲۰۲۰ به شدت افزایش یابد زیرا تولیدات ما برای تامین قطعات پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس به شدت افزایش خواهد یافت.

 

با توجه به این صحبت‌ها، مس‌توان نتیجه گرفت که AMD کاملا از موفقیت پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس مطمئن است. پیش از این گسترش ویروس کرونا باعث شده بود تا شک زیادی در مورد تاریخ عرضه و قیمت نهایی این کنسول‌ها وجود داشته باشد. این موضوع تا حدی جدی شده بود که بسیاری از تحلیلگران یه طور قطع مطمئن بودند که هر دو این کنسول‌ها در تاریخ اعلام شده قبلی عرضه نخواهند شد.

ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5

البته هم سونی و هم مایکروسافت رسما اعلام کردند که پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس در تعطیلات سال نو میلادی که پیش از این اعلام شده بود عرضه خواهند شد. البته در حال حاضر هیچ اطلاعات موثقی در مورد قیمت نهایی این کنسول نداریم.

ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5
Telegram
ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.