معماری
خانه / اخبار بازی / اطللاعات جدیدی از ماموریت‌ های فرعی بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

اطللاعات جدیدی از ماموریت‌ های فرعی بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

از قرار معلوم هنوز چیزهای بسیاری باقی مانده است تا با بازی Cyberpunk 2077 به صورت کامل آشنا شویم و بی‌شک استودیوی CD Projekt Red دیر یا زود اطلاعات بیشتری را از بخش‌های مختلف این عنوان منتشر خواهد کرد.جدیدترین اخبار منتشر شده در مورد این بازی مورد انتظار، اطللاعات جدیدی از ماموریت‌ های فرعی بازی Cyberpunk 2077 تحت عنوان «داستان‌های خیابانی» تمرکز دارند که براساس اعلام استودیوی سازنده، این ماموریت‌ها به نوعی ورژن تکامل یافته قراردادهای هیولا در بازی The Withcer 3 هستند.

ماموریت‌ های فرعی بازی Cyberpunk 2077
بازی Cyberpunk 2077

فیلیپ وبر (Philipp Weber) طراح ماموریت‌های این بازی برای بیان تفاوت موجود میان ماموریت‌های اصلی، ماموریت‌های فرعی و داستان‌های خیابانی چنین بیان کرد:

    داستان‌های خیابانی برای شخص خیابانی‌ای مانند V، شبیه به شکار هیولاها برای شخصیت گرالت هستند. این‌ها کارهایی هستند که V از  فیکسرهای مربوط به هرمنطقه مانند دکستر دی‌شاون (Dexter DeShawn) دریافت می‌کند و انجام هر یک از آن‌ها به اعتبار او در خیابان‌ها و شهرتش در سرتاسر شهر اضافه می‌کند. این شغل‌ها دارای تنوع زیادی خواهند بود و بسته به نحوه انجام هرکدام، سود بسیاری را کسب خواهید کرد بنابراین راه‌های مختلف و خلاقانه‌ای برای حل کردن و انجام دادن آنها وجود خواهد داشت. داستان‌های خیابانی توسط تیم ما طراحی و در دنیای بازی پیاده شده‌اند بنابراین من به عنوان یک طراح، شخصا به انجام آن‌ها خواهم پرداخت چراکه همانند دیگر ماموریت‌های بازی به صورت کامل با آنها آشنایی ندارم و تا جایی که بتوانم همانند دیگر بازیکن‌ها این ماموریت‌ها ]داستان‌های خیابانی[ را دنبال خواهم کرد.

با وجود تمام صحبت‌های وبر، هنوز مشخص نیست که سری ماموریت‌های جدید بازی Cyberpunk 2077 تحت عنوان داستان‌های خیابانی چه نقشی را در جریان بازی خواهند داشت. در بازی فوق العاده موفق The Withcer 3 گرالت با انتخاب هریک از قراردهای شکار هیولاها به سراغ نویسنده آن قرارداد می‌رفت و پس از کسب اطلاعات تکمیلی به کار اصلی خود یعنی شکار آن هیولا می‌پرداخت با این حال هیچ یک از آن‌ها در روند داستان بازی تاثیر گذار نبودند.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۱۶ آپریل ۲۰۲۰ (۲۸ فروردین ۱۳۹۹) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

ماموریت‌ های فرعی بازی Cyberpunk 2077
Telegram
ماموریت‌ های فرعی بازی Cyberpunk 2077
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *