معماری
خانه / اخبار بازی / منتشر شدن اطلاعاتی از نقشه‌ جدید بازی Fortnite

منتشر شدن اطلاعاتی از نقشه‌ جدید بازی Fortnite

عنوان Fortnite به‌ زودی میزبان نقشه‌ی متفاوت و جدیدی خواهد بود. در حالی که شرکت اپیک‌گیمز (Epic Games) به طور مداوم از این بازی پشتیبانی می‌کند اما Fortnite تاکنون فقط میزبان دو نقشه بوده است. به تازگی اطلاعاتی منتشر شده‌اند که به نقشه‌ جدید بازی Fortnite اشاره دارند.

نقشه‌ جدید بازی Fortnite

برخی افراد با جست و جوی دیتا‌های بازی Fortnite نقشه‌ی زیر را با نام رمزی “Papaya” پیدا کرده‌اند:

نقشه‌ جدید بازی Fortnite

همانطور که مشاهده می‌کنید این نقشه نسبت به نقشه‌ی اصلی بازی Fortnite بسیار کوچکتر به نظر می‌رسد. احتمالا این نقشه توسط یه مرکز فرماندهی بزرگ کنترل شود. بر اساس آیکون‌های موجود برروی نقشه می‌توان دریافت که مکان‌های بی‌شماری وجود دارند تا با مراجعه به آن‌ها در مسابقاتی نظیر فوتبال، اتومبیل‌رانی و پرواز با گلایدر‌ها شرکت کنید. به نظر می‌رسد Papaya مکانی برای خوش‌گذرانی و تفریح و استراحت بدون هیچ جنگ و مبارزه‌ای باشد.

شخصی به نام ShiinaBR این اطلاعات را استخراج کرده‌ است. او اعلام کرد که این بخش از بازی دارای محدودیت زمانی خواهد بود. ShiinaBR همچنین این توصیف را برای Papaya منتشر نمود:

به مهمانی خوش آمدید! اسلحه‌ها و مهمات خود را کنار گذارید و با دوستان خود به تفریح مشغول شوید، بازی کنید، پرواز‌های بی‌نظیری به نمایش گذارید. مهمانی تازه شروع شده است!

با توجه به اینکه بازی‌بازان بسیار زیادی به مدت‌ طولانی به تجربه‌ی عنوان Fortnite می‌پردازند، برای شرکت اپیک‌گیمز آزمایش این بخش اجتماعی برای این بازی جالب خواهد بود. آن‌ها قبلاً انواع دیگری از رخداد‌های اجتماعی را درون بازی Fortnite امتحان کرده‌اند که یکی از آن‌ها مربوط به رویداد Travis Scott می‌شود که موفق شد میلیون‌ها بیننده به دست آورد. امیدواریم که این نقشه‌ی جدید به مکانی مفرح و بدون خطر برای بازی‌بازان مبدل شود.

بازی Fortnite در حال حاضر برروی کنسول‌های ایکس‌ باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

نقشه‌ جدید بازی Fortnite
Telegram
نقشه‌ جدید بازی Fortnite
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.