معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / استقبال از بازی Call of Duty: Modern Warfare بیشتر از دیگر عناوین این فرانچایز بوده است

استقبال از بازی Call of Duty: Modern Warfare بیشتر از دیگر عناوین این فرانچایز بوده است

بازی Call of Duty: Modern Warfare تقریبا بعد از گذشت دو ماه از عرضه خود توانسته است رکوردی جدید را به نام خود ثبت کند. شرکت اکتیویژن در جدیدترین گزارشات خود اطلاعات مهم و جالبی را از بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر کرده است. یکی از مهم‌ترین اخباری که در این گزارش آمده است، آمار فروش کلی این بازی است، که تا به امروز جدیدترین اثر استودیو اینفینیتی وارد توانسته است تا فروشی یک میلیارد دلاری را تجربه کند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare

این موضوع جای تعجبی ندارد، زیرا که بازی Call of Duty: Modern Warfare توانسته است در سال ۲۰۱۹ به پرفروش‌ترین بازی کشور آمریکا تبدیل شده و بعید است که تا آخر سال جاری میلادی نیز این جایگاه تغییری کند. اما مهم‌ترین خبر این است که بازیکنان بسیار زیادی هم‌چنان درحال تجربه این عنوان هستند و همین موضوع باعث شده تا اکتیویژن سود بسیار زیادی را از این بازی بدست آورد.

بازی Call of Duty: Modern Warfare توانسته است تا در معیارهای متعددی از دیگر بازی‌های عرضه شده این فرانچایز در نسل هشتم پیشی بگیرد و در جایگاه نخست قرار داشته باشد. این بازی توانسته است تا بیشترین میزان بازیکن را برحسب زمان نسبت دیگر عناوین داشته باشد و حتی، مجموعه ساعاتی که بازیکنان در این نسخه از بازی حضور داشته‌اند نیز بسیار بیشتر از عناوین دیگر مجموعه در این بازه زمانی بوده است.

بازی Call of Duty: Modern Warfare توانسته‌ است عملکرد بسیار مطلوبی در زمینه پشتیبانی از بازیکنان داشته باشد، و با عرضه مکرر بروزرسانی‌ها و همچنین ایجاد قابلیت کراس‌پلی میان پلتفرم‌های مختلف توانسته است تا بازیکنان را راضی نگاه دارد.

همچنین این بازی بدلیل نداشتن هیچ‌گونه سیزن‌پس و یا لوت باکس از در زمان عرضه خود، باعث شده است تا نگاه مخاطبان و منتقدین، کمی نسبت به آثار تولید شده در شرکت اکتیویژن تغییر پیدا کند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare هم‌اکنون در پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

بازی Call of Duty: Modern Warfare
Telegram
بازی Call of Duty: Modern Warfare
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.