معماری
خانه / کنسول بازی / از شایعه تا واقعیت:کرش بندیکوت روی پلتفرم ایکس باکس وان

از شایعه تا واقعیت:کرش بندیکوت روی پلتفرم ایکس باکس وان

کرش بندیکوت
کرش بندیکوت

به نقل از وب‌سایت Press Start، کارا ویسا، یکی از طراحان استودیو Vicarious Vision، توسعه دهنده بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy که طراحی صفحه ذخیره‌سازی و بارگذاری (Save/ Load) بازی را نیز برعهده داشته، به تازگی ویدئویی از نمونه کارهای خود منتشر کرده که در این ویدئو نشانه‌های کنترلر ایکس‌باکس وان به وضوح قابل تشخیص بودند. هرچند درنهایت این ویدئو به سرعت حذف شد، اما شما می‌توانید تصویر به دست آمده را در زیر مشاهده کنید.

کرش بندیکوت
کرش بندیکوت

چندی پیش یک خرده فروش لهستانی به نام سوپر گیمر نیز نسخه ایکس‌باکس وان بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy را در لیست فروش خود قرار داده بود و با این‌کار شایعات عرضه این بازی محبوب را روی کنسول ایکس‌باکس وان رقم زد. حالا با توجه به این خبر جدید به نظر می‌رسد این شایعات قوت گرفته و به احتمال قوی قرار است به زودی کرش بندیکوت را روی ایکس‌باکس وان هم ببینیم.

سونی نه تنها هیچ یک از این شایعات را تایید نکرده، بلکه حساب توئیتر ایرلندی این کمپانی نیز در توئیت‌های خود تنها به ارائه این بازی روی پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۴ پرو اشاره کرده است و درنهایت نیز گفته Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ممکن است انحصاری پلی‌استیشن ۴ باقی بماند.

در حالی‌که تنها پنج هفته از عرضه این بازی محبوب و موفق روی کنسول پلی‌استیشن ۴ می‌گذرد، اما در همین مدت کم هم کرش بندیکوت‌ توانسته با چهار هفته صدرنشینی در جدول فروش انگلستان، عملکرد موفقی را از خود به‌جای بگذارد.

 

آمار فروش بازی‌ها را در انگلستان کرش بندیکوت در صدر

 

بنا به گزارش وب‌سایت چارت ترک که وظیفه انتشار آمار فروش بازی‌ها را در انگلستان بر عهده دارد و در جدیدترین اخبار بازی، بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilog، ساخته جدید اکتیویژن بلیزارد، توانست برای چهارمین بار به صدرنشین جدول بازی‌های پرفروش انگلستان تبدیل شود. نسخه ریمستر سه‌گانه محبوب کرش با نام Crash Bandicoot N.Sane Trilogy، پس از یک هفته غیبت در صدر جدول، دوباره توانست این جایگاه را به دست آورد و به این ترتیب موفق شده از پنج هفته‌ای که زمان انتشارش می‌گذرد، چهار هفته را در صدر سپری کند.

از طرف دیگر، این هفته در سه بازی پرفروش انگلستان، شاهد تغییر نبودیم و Splatoon 2 و GTA V که هفته گذشته به ترتیب در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند، این هفته نیز موفق به حفظ جایگاه‌های قبلی خود شدند. در هفت روز پیش، بیشتر خرده‌فروشی‌ها فروش‌های ویژه‌ای را برگزار کردند و بتسدا، شرکتی بود که از این فروش‌های ویژه، بیشترین سود را برد و جایگاه‌های چهارم، پنجم و ششم جدول این هفته بازی‌های پرفروش انگلستان را به ترتیب با بازی‌های فال‌اوت ۴، DOOM و Dishonored 2 در اختیار خود گرفت.

در جایگاه هفتم جدول بازی‌های پرفروش انگلستان این هفته، بازی جدید کنسول نینتندو ۳DS با نام Miitopia قرار گرفت و جایگاه هشتم نیز به یک تازه‌وارد دیگر رسید و بازی Rugby League Live به این جایگاه دست پیدا کرد. علی‌رغم رشد فروش ۴۲ درصدی بازی فیفا ۱۷، این بازی با یک پله سقوط مواجه شد به جایگاه ۹ رضایت داد. جایگاه انتهایی جدول ۱۰ بازی پرفروش انگلستان به نماینده یوبی‌سافت رسید و بازی Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands با صعودی ۷ پله‌ای،‌ موفق شد آخرین مکان جدول این هفته انگلستان را تصاحب کند.  

 

در ادامه می‌توانید جدول ۱۰ بازی پرفروش انگلستان در هفته منتهی به ۲۹ جولای (۶ مرداد) را مشاهده کنید:

 

رتبه فعلی رتبه قبلی نام بازی نکته قابل ذکر
۱ ۱ Crash Bandicoot N.Sane Trilogy چهار هفته صدرنشینی
۲ ۲ Splatoon 2 حفظ جایگاه هفته پیش
۳ ۳ Grand Theft Auto V
۴ ۹↑ Fallout 4
۵ ۱۲↑ DOOM
۶ ۱۶↑ Dishonored 2
۷ Miitopia هفته اول انتشار
۸ Rugby League Live 4 هفته اول انتشار
۹ ۸↓ FIFA 17 سقوطی یک پله‌ای
۱۰ ۱۷↑ Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands صعودی هفت پله‌ای

حالا نظر شما چیست؟ آیا فکر می‌کنید بالاخره دارندگان ایکس‌باکس وان هم این بازی را تجربه خواهند کرد؟

 

منبع: vg247

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.