معماری
خانه / اخبار / احتمال ساخت بازی The Witcher 4 قوت گرفت

احتمال ساخت بازی The Witcher 4 قوت گرفت

با امضای تفاهم نامه جدیدی که میان استودیو CD Projekt سازنده فرانچایز The Witcher و خالق کتاب‌های این مجموعه‌ به ثبت رسیده است، حال به‌نظر احتمال ساخت نسخه بازی The Witcher 4 از همیشه بیشتر است. در وب سایت رسمی استودیو CD Projekt آمده که به‌تازگی این استودیو توانسته است با خالق رمان‌های این فرانچایز یعنی آندژی ساپکوفسکی (Andrzej Sapkowski) به توافق تازه‌ای دست پیدا کنند و روابط خود را بهبود ببخشند.

بازی The Witcher 4

آقای ساپکوفسکی در گذشته اظهار داشته بود که به هیچ وجه طرفدار بازی‌های تولید شده از رمان‌های خود نیست و ترجیح می‌داد تا در ابتدا قراردادی با این استودیو به امضا نمی‌رساند. این اختلافات لفظی تا جایی ادامه یافت که در سال ۲۰۱۸ ساپکوفسکی به‌صورت رسمی از استودیو CD Projekt شکایت کرد و درخواست مبلغ بیشتری از این استودیو کرد. تمامی این موضوعات در انتها با پول‌های گزارش نشده‌ای که استودیو CD Projekt در ابتدای امسال به این نویسنده داده است به‌نظر رفع شده است و حال ما شاهد امضای تفاهم نامه جدیدی میان این دو طرف هستیم.

بعد از امضای این تفاهم نامه سخنگوی استودیو CD Projekt از جزییات این قرار داد پرده برداری کرده است: « این تفاهم نامه به‌صورت واضح و کاملی به نیازها و درخواست‌های هر دو طرف پرداخته است و قاب جدیدی را برای هکاری‌های آینده ما با آقای ساپکوسکی تعریف کرده است. این تفاهم نامه جدید حق و حقوق جدیدی را برای استودیو CD Projekt پدید آورده است و از هم‌اکنون این استودیو قادر خواهد بود تا تمامی حقوق انتشار بازی‌های The Witcher را در هر زمینه‌ای در اختیار داشته باشد.»

در بازی The Witcher 3 شاهد خاتمه‌ای بر داستان‌های شخصیت گرالت بودیم، اما استودیو CD Projekt اعلام کرده است که در آینده حتما مخاطبان به این دنیای جادویی بازخواهند گشت حتی اگر این بازی دیگر روایت‌گر شخصیت گرالت نباشد. در آخر می‌توان اطمینان داشت که تمامی حقوق انتشار این فرنچایز همچنان در اختیار استودیو CD Projekt قرار خواهد داشت و این استودیو قادر خواهد بود تا در زمان مناسب نسخه چهارم این فرانچایز را در دست توسعه قرار دهد.

بازی The Witcher 4
Telegram
بازی The Witcher 4
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *