معماری
خانه / پلی استیشن 5 / احتمال رونمایی از پلی استیشن ۵ در نیویورک

احتمال رونمایی از پلی استیشن ۵ در نیویورک

سونی اعلام کرده است که رویدادی یک ماهه با هدف جشن گرفتن دستاوردهای پلی‌استیشن در یکی از شعبه‌های سونی در نیویورک برگزار می‌شود. این رویداد از امروز شروع شده و تا ۱۶ فوریه نیز ادامه خواهد یافت. اگرچه صفحه رسمی این مراسم به صورت خاص فقط به عناوین پلی‌استیشن ۴ و VR اشاره کرده است، اما زمان‌بندی آن باعث شده که بسیاری از طرفداران به این نتیجه برسند که رونمایی رسمی از پلی استیشن ۵ نیز در این مراسم رخ خواهد داد.

پلی استیشن 5

همان‌طور که به یاد دارید، پلی‌استیشن ۴ نیز در مراسمی مشابه در نیویورک معرفی شده بود. آن مراسم PlayStation Meeting نام داشت و سونی در ۲۰ فوریه ۲۰۱۳ و در طول رویداد، به صورت رسمی نسل چهارم پلی‌استیشن را معرفی کرد. به همین خاطر است که شایعه معرفی پلی‌استیشن ۵ در مراسم امسال که از خیلی جهات یادآور و مشابه با همان مراسم است، قوت بگیرد.

آخرین باری که سونی کنسول جدیدی را در نیویورک به نمایش گذاشت، پلی‌استیشن ۴ Pro و در سپتامبر ۲۰۱۶ بود. این مراسم در تئاتر پلی‌استیشن که اکنون بسته شده است، برگزار شده بود.

با توجه به تمرکز فوق‌العاده سونی بر برگزاری رویدادهای مخصوص خودش و همچنین، دوری جستن از فستیوال‌های بزرگی مثل E3، احتمال رونمایی از پلی استیشن ۵ در طول این رویداد یک ماهه، افزایش پیدا می‌کند. البته در حال حاضر، همه‌چیز فقط شایعه است و باید منتظر اخبار بیشتری باشیم.

پلی استیشن 5
Telegram
پلی استیشن 5
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *