معماری
خانه / اخبار بازی / هر ابرقهرمان بازی Avengers تجهیزات مختص به خود را دارد

هر ابرقهرمان بازی Avengers تجهیزات مختص به خود را دارد

طرفداران و هواداران ابرقهرمانان دنیای مارول بی‌صبرانه منتظر عرضه‌ی رسمی بازی Avengers هستند که تا به الان با ویدئوها و تصاویر خود توجه افراد زیادی را جلب کرده است.یکی از موضوعاتی که تا الان اطلاعات زیادی از آن در دسترس قرار نگرفته بود، مکانیسم سیستم لوت بازی Avengers شناخته می‌شد که بالاخره به تازگی، استودیوی کریستال داینمیکس (Crystal Dynamics)، جزئیاتی حول این محور و همچنین تجهیزات شخصیت‌های بازی متشر کرده است.

بازی Avengers

سال آینده شاهد یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های استودیوی کریستال داینمیکس (Crystal Dynamics) خواهیم بود که علاقه‌مندان به کامیک‌های مارول، تا به الان مجذوب آن شده‌اند. رونمایی از بازی Avengers یکی از بزرگ‌ترین رونمایی‌های شرکت بازی‌سازی اسکوئر انیکس (Square Enix) در E3 امسال بود و این رونمایی، برای هواداران این بازی بسیار جذاب واقع شد. تا به الان مشخص شده که این بازی شخصیت‌ها و کاراکترهای شناخته شده‌ای از دنیای مارول را در خود جای داده که هر یک از آن‌ها طرفداران خاص خود را دارند. این شخصیت‌ها از آیتم‌ها و تجهیزات منحصر به فردی برخوردار هستند که استودیوی سازنده به تازگی اشاره‌ای به آن‌ها کرده و شور و هیجان بیشتری را در دل بازی‌بازان ایجاد کرده است.

طی مصاحبه‌ای که اخیرا با تولیدکننده ارشد این بازی، رز هانت (Rose Hunt) و اسکات آموس (Scott Amos)، رئیس استودیوی کریستال دانمیکس، انجام شد آن‌ها از تجهیزات و وسایلی که مختص به هر یک از ابرقهرمانان است صحبت کردند و نکاتی در مورد آیتم‌های قابل کسب از مراحل مختلف بازی در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار دادند. هانت در این‌باره می‌گوید:

    اگر شما مرحله‌ی Black Widow را بازی کنید، این فرصت را خواهید داشت تا تجهیزات و وسایلی برای هر یک از شخصیت‌های بازی Avengers به دست آورید.

آموس اضافه می‌کند:

    لازم به ذکر است که آیتم‌ها و وسایل برای هر یک از شخصیت‌‌ها متفاوت است و مختص به هر کدام یک از آن‌ها طراحی شده است. پس وقتی شما وسیله‌ای را برای تونی(Tony) پیدا می‌کنید، مجبور خواهید شد تا وسیله‌ای برای ویدو (Widow) و به این ترتیب برای هالک (Hulk) پیدا کنید.

به هر حال انتظار می‌رود که استودیوی سازنده تجهیزات و وسایل زیادی را در دنیای بازی قرار داده است که تجربه‌ای جالب‌تر و هیجان‌انگیزتر را در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار می‌دهند.

Avengers در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ (۱۵ می سال ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم‌ رایانه‌ی شخصی و همچنین سرویس گوگل استدیا عرضه می‌شود. همچنین پیش خرید این بازی به کاربران پلی‌اسیتشن ۴ اجازه می‌دهد تا زودتر از سایر کاربران به نسخه‌ی بتا بازی و سایر ویژگی‌های آن دسترسی داشته باشند.

بازی Avengers
Telegram
بازی Avengers
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *