معماری
خانه / سرگرمی / کلش آف کلنز / آپدیت جدید Clash Of Clans به زودی منتشر خواهد شد

آپدیت جدید Clash Of Clans به زودی منتشر خواهد شد

طی روزهای گذشته صحبت‌های زیادی در مورد بازی Clash of Clans صورت گرفته است. احتمالا سوپرسل قصد دارد به روز رسانی بسیار بزرگی را برای این بازی عرضه کند و در آن تغییرات عمده‌ای را در بازی به وجود آورد. از سوی دیگر با نزدیک شدن به سال جدید میلادی می‌توان انتظار داشت که این به روز رسانی ویژگی‌های زیادی را به بازی اضافه کند و تغییراتی عمده را با خود یدک بکشد.

براساس شایعات مختلف، استودیوی سوپرسل می‌تواند این به روز رسانی را از همین امروز عرضه کند اما فعلا تا یک یا دو هفته قبل از سال جدید میلادی دست نگه داشته است. متاسافانه اطلاعات زیادی در خصوص به روز رسانی جدید این بازی منتشر نشده و فعلا نمی‌توان در مورد جزئیات آن صحبت کرد اما به محض انتشار این به روز رسانی سعی خواهیم کرد تا تمامی اطلاعات آن را در اختیار شما کاربران قرار دهیم.

به‌هرحال طی روزهای‌ آینده باید منتظر به روز رسانی بزرگ بازی کلش آو کلنز باشیم. این به روز رسانی قرار است حال و هوای بازی را به تم زمستانی برگرداند تا کاربران بتوانند به شکل بهتری با بازی ارتباط برقرار کنند. احتمالا چند آیتم دیگر مربوط به سال نو میلادی نیز منتشر می‌شود که طی خبرهای‌ آینده به آن خواهیم پرداخت.

Clash of Clans

Clash Of Clans
Clash Of Clans

منبع: giftcardbaz

تلگرام
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *