معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / آمار فروش کنسول پلی‌ استیشن ۴ به ۱۱۲/۳ میلیون دستگاه رسید

آمار فروش کنسول پلی‌ استیشن ۴ به ۱۱۲/۳ میلیون دستگاه رسید

شرکت سونی در جریان ارائه‌ی جدیدترین گزارش مالی خود، آمار فروش کنسول پلی‌ استیشن ۴ را اعلام کرد. طبق اطلاعات ارائه شده، تاکنون بیش از ۱۱۲٫۳ میلیون دستگاه از این کنسول در سرار جهان به فروش رفته است.

آمار فروش کنسول پلی‌ استیشن ۴

آمار فروش کنسول پلی‌ استیشن ۴

سونی در ادامه‌ی این گزارش اعلام کرد که حدود ۱٫۹ میلیون دستگاه از کنسول پلی‌استیشن ۴ در طی سه‌ماهه‌ی منتهی به ۳۰ ژوئن ۲۰۲۰ به فروش رفته است. این آمار نسبت به مدت مشابه در سال گذشته حدود ۱٫۳ میلیون دستگاه با کاهش روبه‌رو بوده است و در آن زمان حدود ۳٫۲ میلیون دستگاه از این کنسول به فروش رفته بود.

این شرکت برای بخش خدمات بازی وشبکه‌ای در سال ۲۰۲۱، عدد ۲۳٫۵ میلیون دلاری را برای فروش و ۲٫۲۶ میلیون دلار را برای بخش ورودی و درآمد در سه ماهه‌ی منتهی به ۳۰ مارس سال ۲۰۲۱ پیش‌بینی کرده است. همچنین گزارش مالی جدید این شرکت به افزایش قابل توجه فروش بخش نرم‌افزاری پلی‌استیشن اشاره دارد.

علاوه بر این موارد، اطلاعات نیز در باره‌ی مشترکان سرویس پلی‌ استیشن پلاس و برخی موارد دیگر را به اشتراک گذاشت.

  • تا انتهای ماه ژوئن سال جاری میلادی، تعداد مشترکان سرویس پلی‌ استیشن پلاس به ۴۴٫۹ میلیون نفر رسیده که نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته با افزایش ۵٫۱ میلیونی همراه بوده است.
  • بخش نرم‌افزار پلی‌استیشن ۴ تا سه‌ماهه‌ی چهارم سال مالی ۲۰۱۹، حدود ۹۱ میلیون نسخه فروخته است. ۱۸٫۵ میلیون نسخه از این آمار به عناوین انحصاری سونی اختصاص دارد. این مقدار با افرایش ۶٫۸ میلیون نسخه‌ای نسبت به دوره‌ی مشابه در سال مالی گذشته همراه بوده است. همچنین ۷۴ درصد از فروش بازی‌ها به صورت دیجیتالی بوده است. این در حالی‌ است که این مقدار در سال گذشته حدود ۵۳ درصد بود.
Telegram
T.me/giftcardarzan
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *