معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / آمار جدید فروش شرکت تیک تو اینتراکتیو | فروش ۱۳۵ میلیون نسخه‌ای GTA V

آمار جدید فروش شرکت تیک تو اینتراکتیو | فروش ۱۳۵ میلیون نسخه‌ای GTA V

آمار جدید فروش شرکت تیک تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive) سه‌ ماهه‌ی اول سال مالی ۲۰۲۱ منتشر شد. طبق این گزارش منتشر شده، بازی GTA V همچنان به فروش بسیار خوب خود ادامه می‌دهد.

آمار جدید فروش شرکت تیک تو اینتراکتیو

آمار جدید فروش شرکت تیک تو اینتراکتیو

درآمد خالص شرکت تیک تو اینتراکتیو برای سه ماهه‌ی اول سال مالی ۲۰۲۱ به ۸۳۱ میلیون دلار رسیده است که بیش از نیمی از آن به هزینه های مکرر مصرف‌کننده در قالب اشتراک بازی از جمله موارد دیگر ارتباط دارد. بازی Grand Theft Auto V تا به امروز توانسته است به فروش ۱۳۵ میلیون نسخه‌ای دست یابد که یک آمار خیره‌کننده برای این عنوان محسوب می‌شود. از طرف دیگر، فروش بازی‌های Red Dead Redemption 2 به ۳۲ میلیون نسخه، NBA 2K20 به ۱۴ میلیون نسخه، Borderlands 3 به ۱۰٫۵ میلیون نسخه و عنوان The Outer Worlds به ۲٫۸ میلیون نسخه رسیده است.

آقای استراوس زلنیک (Strauss Zelnik)، مدیر اجرایی تیک تو اینتراکتیو، در مورد گزارش مالی جدید این شرکت گفت:

این نتایج ناشی از عملکرد بسیار خوب عناوین NBA 2K20, Grand Theft Auto V and Grand Theft Auto Online, Red Dead Redemption 2 و بازی‌های موبایلی Social Point بدست آمده است.

Grand Theft Auto V و بخش آنلاین آن از جمله عناوینی محسوب می‌شود که بازی‌بازان در سال جاری میلادی بیشترین زمان خود را به تجربه‌ی این بازی اختصاص داده‌اند. طبق گزارش SteamCharts، در طول این دوره‌ی سه‌ماهه‌ به طور متوسط بیش از ۲۵۰ هزار بازی‌باز به تجربه‌ی این بازی پرداخته‌اند. در طول مدت این مدت نیز بازی Red Dead Redemption 2 از نظر تعداد بازی‌باز با افت قابل توجهی مواجه شده است.

با توجه به اینکه عرضه‌ی Grand Theft Auto V و بخش آنلاین برای کنسول‌های نسل بعدی اکس‌باکس سری اکس و پلی‌استیشن ۵ تایید شده است، مطمئناً آمار فروش این عنوان بسیار بالاتر نیز خواهد رفت.

Telegram
T.me/giftcardarzan
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *