معماری
خانه / بروزرسانی بازی ها / آخرین فصل از رویداد Grand Prix بازی Crash Team Racing Nitro Fueled در دسترس قرار گرفت

آخرین فصل از رویداد Grand Prix بازی Crash Team Racing Nitro Fueled در دسترس قرار گرفت

تقریبا همه‌ی بازی‌بازان با بازی Crash Team Racing آشنایی دارند و این اثر باعث سرگرم شدن افراد زیادی در دوران مختلف شده است. بعد از انتشار نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Crash Team Racing پلی‌استیشن ۱ تحت عنوان Crash Team Racing Nitro Fueled، برای باری دیگر هیجان و شوقی در میان بازی‌بازان و کاربران ایجاد شد. در همین راستا استودیوی سازنده آیتم‌های مختلفی را در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار می‌دهد و به تازگی، آخرین فصل از رویداد Grand Prix تحت عنوان Gasmoxia آغاز شده است.

آخرین فصل از رویداد Grand Prix
از عناوین قدیمی نزد بسیاری از بازی‌بازان هیچوقت تکراری نمی‌شوند و با وجود گذشت زمان، تازگی و جذابیت خود را حفظ می‌کنند. به جرات می‌توان گفت که همه‌ی بازی‌بازان با بازی Crash Team Racing آشنایی دارند. در اوایل سال جاری میلادی بود که شرکت اکتیویژن (Activision) به همراه استودیو بینوکس (Beenox) بازی Crash Team Racing Nitro Fueled را به عنوان یک اثر بازسازی شده روانه‌ی بازار کردند و توانستند باری دیگر موفقیت بزرگی را برای این مجموعه به ارمغان بیاورند.

این بازی با فصل‌های مختلف خود نیز بسیاری را هیجان زده کرده و هر چند وقت یکبار، محتویات، اتومبیل‌ها و مسیرهای مسابقه‌ای جدیدی را در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار می‌دهد. فصل اول جایزه بزرگ این بازی یعنی Grand Prix حدودا ۷ ماه پیش برای اولین بار آغاز شد. این رویداد از بازی که به طور فصلی در دسترس کاربران قرار می‌گرفت حال به نقطه‌ی پایان خود رسیده است و تا یک ماه دیگر، حال و هوای بازی را تغییر داده و چالش‌ها، ماموریت‌ها و محتویات تازه‌ای را به بازی‌بازان ارائه می‌دهد.

Gasmoxia آخرین و هشتمین فصل از رویداد جذاب و منحصر به فرد Crash Team Racing Nitro Fueled شناخته می‌شود که به تازگی در دسترس قرار گرفته است. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، این فصل خط داستانی بازی را جلو برده و در سیاره‌ی شخصیت شرور و مرموز Nitro Oxide جریان خواهد داشت. همچنین اتومبیل‌ها، چالش و پوسته‌های جدید و جذابی به واسطه‌ی این فصل به بازی اضافه می‌گردند که می‌توانید جزئیات بیشتر آن را در عکس منتشر شده در قسمت پایین متن مشاهده کنید.

بازی Crash Team Racing: Nitro Fueled هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. این نسخه‌ی بازسازی شده‌، نقشه‌ها و پیست‌های قدیمی را با کیفیتی بیشتر در اختیار هواداران قرار داده است. اگر قصد خرید این بازی خاطره انگیز و خاص را دارید، می‌توانید نکات و مواردی که باید قبل از خرید بازی Crash Team Racing: Nitro Fueled بدانید را از طریق ویدئوی هایلایت تهیه شده توسط وب‌سایت از طریق این لینک مشاهده کنید

نقد و بررسی بازی Crash Team Racing Nitro Fueled» نیز از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت قابل مطالعه است.

آخرین فصل از رویداد Grand Prix
Telegram
آخرین فصل از رویداد Grand Prix
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.